Spolupracujeme

Ordinace praktického lékaře Písečná

Ordinace praktického lékaře Písečná působí jako satelitní pracoviště firmy UNIMED Jeseník, spol.s r. o. Zabezpečuje základní péči pro pacienty České Vsi, Písečné, Supíkovic, Velkých Kunětic. od r. 2019 navíc provozuje paralelně ordinaci praktického lékaře v Mikulovicích. Je zařízena identickými zdravotnickými technologiemi jako pracoviště v Jeseníku, s výhodou využívá  nadstandardního diagnostick ... (více)

Ordinace praktického lékaře Mikulovice

Ordinace praktického lékaře Mikulovice působí jako satelitní pracoviště společnosti Praktický lékař pro dospělé Písečná, s.r.o. Zabezpečuje základní péči pro pacienty Mikulovic, Širokého Brodu, Kolnovic, Zlatých Hor od r. 2019. Je zařízena identickými zdravotnickými technologiemi jako pracoviště v Písečné, s výhodou využívá  nadstandardního diagnostického a léčebného komplementu interní a en ... (více)

Ortopedie Jeseník - MUDr. Martin Jančo

V ambulanci provádíme: běžné ošetření ortopedických a úrazových potíží pacientů aplikaci infuzí u pacientů s bolestmi zad, obstřiky bolestivých míst a kloubů preventivní vyšetření dětských kyčlí u novorozenců nabízíme ortézy bez doplatku (pro pacienty smluvních pojišťoven), jejich aplikaci přímo v ambulanci a poučení o užívání apliakci kolagenových injekcí Guna MD Od září 201 ... (více)

Neurologie Jeseník - MUDr. Barbora Slováková

Po více jak třech letech absence neurologické péče na Jesenicku, kdy museli naši pacienti dojíždět za neurologickým vyšetřením desítky kilometrů daleko, se podařilo manažerce naší firmy nasmlouvat alespoň na minimání úvazek neuroložku  MUDr. Slovákovou Barboru. Paní doktorka zahájila v Jeseníku činnost v lednu 2020. Má letitou praxi z Neurologické kliniky FN Ostrava - Poruba a aktuálně pracuje ... (více)

Urologie Jeseník

     Ordinační hodiny Pondělí 8:00 - 12:00 12:30 - 14:00 MUDr. Martin Hrabec, Ph.D. Úterý       Středa       Čtvrtek 8:00 - 12:00 12:30 - 14:00 MUDr. Slavomír Ryszkowski MUDr. Petr Müller Pátek --- --- ---     Kontakt: UROLOGIE  Tyrš ... (více)