Lékaři

MUDr. Karel Slováček

MUDr. Karel Slováček

Atestace 1. a 2. stupně ve vnitřním lékařství, atestace z všeobecného lékařství, licence ve vnitřním lékařství, licence ve všeobecném lékařství, licence pro výkon vedoucího lékaře a primáře ve vnitřním lékařství, licence pro abdominální sonografii, licence pro výkon soukromé praxe PL, školící místo - v echokardiografii, v kardiovaskulární rehabilitaci,  ve funkční  diagnostice, v myoskeletální m ... (více)

MUDr. Lada Slováčková

MUDr. Lada Slováčková

Atestace 1. stupně ve vnitřním lékařství, atestace v endokrinologii, licence ve vnitřním lékařství, licence v endokrinologii, školící místo v sonografii krku.

MUDr. Eleni Bodnárová

MUDr. Eleni Bodnárová

Atestace 1. stupně ve vnitřním lékařství, licence ve vnitřním lékařství, školící místo v angiologii a v dopplerovské sonografii cév, školící místo v myoskeletální medicíně.

MUDr. Larisa Schlögelová

MUDr. Larisa Schlögelová

Atestace z všeobecného praktického lékařství, specializovaná způsobilost v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé.

MUDr. Tereza Toulová

MUDr. Tereza Toulová

Atestace z všeobecného praktického lékařství, držitelka specializované odborné způsobilosti v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé.